Saha Betonu İzmir

 

 

İzmir saha beton uygulaması hizmeti veren firmamız, alanında uzman ve deneyimli bir firma olmakla birlikte kaliteli bir hizmet vermektedir.

Firmamız, uzun zamandır saha betonu İzmir hizmeti veren bir firma olarak geniş bir ekibe sahiptir. Firmamız ekipleri alanında uzman olmakla birlikte birçok ayrı şantiyede çalışmaktadır. Saha betonu hizmeti sunan firmamız endüstriyel zemin çalışmalarında uzmanlaşmıştır. Deneyim ve uzmanlık gerektiren bir iş olan saha beton dökülmesi, farklı kullanım amaçları için yapılan bir iştir.

Yüzey hazırlığı gibi tüm işlemleri önden yapan firmamız, betonun cinsine göre farklı hazırlıklar da yapmaktadır. Önceden gerekli tasarımlar yapılarak daha sonra hizmet verilir. Betonun cinsi ile birlikte kalınlığı da göz önünde bulundurulmaktadır. Firmamız, alana gerekli dolgu malzemelerini kullanmaktadır. Uygulamaya geçmeden önce zemin çalışması dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Saha betonunun düzgün dökülmesi son derece önemlidir. Kaliteli saha betonu hizmeti veren firmamız, daha kaliteli bir görünüm için gerekli olan tüm işlemleri yapacaktır. İşlenmiş saha betonu çok daha şık ve kaliteli durmaktadır. Demir donatının yapılması için gerekli düzenlemeler de yapılmaktadır. Toprak zeminde yapılan saha betonu, daha kaliteli yapmak ve suyun emilmemesi için altına naylon branda serilmektedir. Tüm işlemlerde gereken hassasiyeti gösteren firmamız sizlere uzman bir hizmet verecektir.

Kaliteli Saha Betonu Hizmeti

Saha betonu hizmeti veren firmamız, bilgisayar ortamında gerekli kontrolleri yaparak mikser araçlarıyla betonu hazırlamaktadır. Birçok farklı teknik kullanarak yapılan saha betonu hem yaş sistem ile hem de kuru sistemle yapılmaktadır. Saha beton İzmir hizmeti veren firmamız, her iki yöntemi de kullanarak bu güne kadar sayısız projeye imza atmıştır.

Günlük yaşamda birçok alanda görülen saha beton hizmeti, genellikle havalimanı pistlerinde, okullarda, köprülerde, benzin istasyonlarında, depolarda ve birçok iş merkezinde tercih e dilen bir uygulamadır. Bu hizmeti neresi için alırsanız alın işinin ehli olan kişilerden hizmet almaya özen gösterin.

Tüketiciye taze bir beton teslim eden bu sistem bilgisayar kontrolü ile yapılmaktadır. Karıştırma işlemleri ve ölçme işlemleri santralde de yapılabilir transmikserde de yapılabilmektedir. Bu hangi yöntemle uygulamanın yapılacağına bağlı olarak değişen bir durumdur.

İzmir Saha Beton Uygulamaları

İki farklı yöntemle saha beton hizmeti veren firmamız kuru sistem ile çalıştığında çimento ve agrega santralde ölçüp ayarlamaktadır. Genellikle transmikserde karıştırılarak ilave edilmektedir. Yaş sistemde ise tüm bileşenler santralde ölçülüp karıştırılmaktadır. Uygulamalar farklı alanlarda tercih edilmektedir. İşinin uzmanları ile çalıştığınız zaman uygulama yapılacak yer belirlendikten sonra en uygun yöntem hangisi ise o yöntem tercih edilmektedir.

Saha beton uygulaması yapılırken dikkat edilen hususlardan birisi alt dolgunun zeminden en az 25 cm yükseklikte ve kalınlıkta olmasıdır. Burada işleme uygun olan dolgu malzemelerinin seçilmesi, kalınlığın 25 cm olması son derece önemlidir. Burada nem oranına da dikkat edilmektedir. Nem oranı %20’den daha az olmalıdır. Bununla birlikte alt hazırlıkların hepsi gerekli şekillerde tamamlanacaktır.

Eğer işlem toprak zemine yapılırsa, betonun altına polietilen örtü yerleştirilmektedir. Burada amaç betonun içerisindeki malzemelerin ve suyun emilmesini önlemektir. Örtü, yüzeye düzgün olarak yerleştirilir ve parçalar birbirlerinin üzerine konulur. Aynı zamanda döküm sırasında herhangi bir kayma olmaması için polietilen örtünün zarar görmemesi için plastik yapışkan bant ile sabitlenir. Burada yüzey kısmın basınçlı hava yardımıyla temizlenmesi önemlidir. Aynı zamanda zeminin partiküllerden, tozlardan da arındırılması şarttır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra beton dökülür. Yüzeyin uygun şartları taşıyıp taşımadığı saha beton İzmir uygulaması yapan firmamız tarafından kontrol edilmektedir. Alanında uzman olan firmamız, herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için gerekli olan tüm kontrolleri yapmaktadır.

İzmir Uzman Saha Beton Hizmeti

Birçok hizmeti sağlayan firmamız saha beton uygulamalarından sonra derz kesme işlemi de yapmaktadır. Uygulamanın yapılacağı alana göre belirlenen bu işlem, betonun dökülmesinden sonra en az 3 gün sonra yapılmaktadır. Burada derz kesme makinası kullanılır. Gerekli tüm teknolojileri kullanan, makine seçme işleminde de üstün teknolojileri bulunan ürünler kullanan firmamız, en kaliteli malzemeleri ve ekipmanları seçmeye özen göstermektedir. Bu konuda firmamızdan uzman bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmamız yüzeyin hazırlığını yaparken zemin betonunun cinsini göz önünde bulundurmaktadır. Farklı kullanım amaçlarına sahip olan alanlarda farklı uygulamalar yapılmaktadır. Aynı zamanda uygulanacak alana göre betonun kalınlığı belirlendiği gibi, betonun cinsi, demir donatı ve miktarı da dikkate alınır. Firmamız uygun dolgu malzemelerini tercih ederek işleme başlamaktadır. Projenin kotuna gelinceye kadar sıkıştırılarak ilerlenmektedir. Alanında uzman ekibimiz, tüm aşamaları büyük bir titizlikle yürütmektedir. Bu yüzden kaliteli bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eğer saha beton uygulaması toprak bir zemine uygulanacaksa naylon branda yerleştirilirken uygulama beton zemine uygulanacaksa bu durumda yüzey temizliğine önem verilir. Beton yüzeyde herhangi bir toz, kir olmaması işlemin yapılması açısından son derece önemlidir. Gerekli temizlik işlemleri yapıldıktan sonra saha beton uygulamasına geçilecektir. Aynı zamanda beton dökülmeden önce yapılması gereken işlemlerden bir diğeri ano yerlerinin saptanmasıdır.

Profesyonel Saha Beton Uygulaması

Saha beton uygulamasına geçmeden önce tüm çalışmaları büyük bir titizlikle yapan firmamız, gerekli ölçümleri de yapacaktır. Burada çelik kalıpların ölçümü yapılır ve projeye göre yerleştirilir. Aynı zamanda demir donatı için de gerekli olan tüm düzenlemeler yapılmaktadır. Proje dikkate alınarak çelik hasır donatının bindirme payı da göz önünde bulundurulmaktadır. Bununla birlikte paspayı ve sehpa kontrol edilmektedir. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra yerleştirilir. Hazırlık aşamaları tamamladıktan sonra son kez kontroller yapılır ve dış mekanda da hava şartının işlem yapılması için uygun olup olmaması dikkate alınmaktadır. Hava şartlarının bu işlemleri yaparken uygun olması son derece önemlidir. Aksi taktirde kaliteli bir hizmet almanız mümkün olmayacaktır.

Uzmanlık ve deneyim gerektiren bir alan olan saha beton uygulaması ve işçiliği firmamız tarafından uzun zamandır profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Birçok alanda kullanılması zorunlu olan bu uygulamayı büyük bir titizlikle yapan çalışma ekibimiz, en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır. İş bittiğinde alacağınız en kaliteli hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Gerekli tüm hazırlıkları yapan, tüm işlemleri ölçümleri göz önünde bulundurarak yapan firmamız, gereken tüm hassasiyeti göstermektedir. İzmir’de hizmet veren firmamız, birçok projeye imza atmıştır. İzmir uygun fiyatlı saha beton uygulaması hizmeti alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir